012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » 25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

JUBILEUSZ 25 LECIA

Zapraszamy Państwa do wymiany myśli i doświadczeń na temat psychoterapii w oświacie. Chcemy podzielić się refleksjami dotyczącymi zmian społecznych i indywidualnych jakie zaszły w edukacji, rodzinach i codziennym życiu. Zachęcamy także do wspólnej zabawy i emocjonujących inspiracji.

Nasze inicjatywy:

PROJEKCJE FILMOWE - od paździrnika 2015

Cykl seansów realizowanych w krakowskich kinach. Filmy inspirowane dylematami współczesnego człowieka, kultury, w której żyje i relacji, jakie tworzy z innymi.Każdy seans połączony jest z dyskusją moderowaną przez psychoterapeutę KOT i filmoznawcę. Dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, studentów, osoby szkolące się, zainteresowane tematyką psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin.

WARSZTATY - od 2016 r.

Tematyka warsztatów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, inspirowana aktualnymi badaniami i wiedzą teoretyczną z zakresu psychologii i psychopatologii. Zajęcia prowadzone w małych grupach przez psychoterapeutów KOT:

  • „Style przywiązania w pracy z dziećmi” – styczeń 2016, mgr Sylwia Zaremba

  • „Zabawa w terapii grupowej 11 i 12-latków naprzykładzie autorskiego programu Kraina” – luty 2016, mgr Beata Kicińska, mgr Karolina Krzątała-Klemiato 

  • "Psychodrama w szkole" - mgr Magdalena Krupa, mgr Tomasz Kołodziejczyk - marzec 2016

KONFERENCJA JUBILEUSZOWA

„PPP - Pokolenie, Problemy, Psychoterapia z perspektywy Krakowskiego Ośrodka Terapii po 25 latach działalności” - kwiecień 2016 r.

 

następny: Projekcje Filmowe 1.XII.2015

poprzedni: Plakat Jubileuszowy

« Wróć do kategorii

Rusza rekrutacja do Szkoły Budowania Bezpieczeństwa 18/19

14 lipca 2018

Do 15 września 2018 r. potrwa rekrutacja do 96 - godzinnego, intensywnego programu rozwojowego dla pracowników szkół. Zajęcia prowadzone są w ramach Centrum TAMA w KOT. Zapraszamy do udziału!

Rusza rekrutacja do Szkoły Budowania Bezpieczeństwa 18/19

14 lipca 2018

Do 15 września potrwa rekrutacja do 96h, intensywnego programu rozwojowego dla pracowników szkół i przedszkoli. Zajęcia prowadzone są w ramach Centrum TAMA w KOT. Serdecznie zapraszamy!

Konferencja Nauczyciel- rodzicem, rodzic-nauczycielem.

10 lipca 2018

Niezwykła konferncja i bardzo piękne podziekowanie dla Pani Dyrektor Barbary Woszczyny!

Wakacyjne godziny pracy Ośrodka

01 lipca 2018

Przez okres wakacyjny zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 8.00 - 15.00.

Życzymy udanych wakacji!