012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » 25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

JUBILEUSZ 25 LECIA

Zapraszamy Państwa do wymiany myśli i doświadczeń na temat psychoterapii w oświacie. Chcemy podzielić się refleksjami dotyczącymi zmian społecznych i indywidualnych jakie zaszły w edukacji, rodzinach i codziennym życiu. Zachęcamy także do wspólnej zabawy i emocjonujących inspiracji.

Nasze inicjatywy:

PROJEKCJE FILMOWE - od paździrnika 2015

Cykl seansów realizowanych w krakowskich kinach. Filmy inspirowane dylematami współczesnego człowieka, kultury, w której żyje i relacji, jakie tworzy z innymi.Każdy seans połączony jest z dyskusją moderowaną przez psychoterapeutę KOT i filmoznawcę. Dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, studentów, osoby szkolące się, zainteresowane tematyką psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin.

WARSZTATY - od 2016 r.

Tematyka warsztatów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, inspirowana aktualnymi badaniami i wiedzą teoretyczną z zakresu psychologii i psychopatologii. Zajęcia prowadzone w małych grupach przez psychoterapeutów KOT:

  • „Style przywiązania w pracy z dziećmi” – styczeń 2016, mgr Sylwia Zaremba

  • „Zabawa w terapii grupowej 11 i 12-latków naprzykładzie autorskiego programu Kraina” – luty 2016, mgr Beata Kicińska, mgr Karolina Krzątała-Klemiato 

  • "Psychodrama w szkole" - mgr Magdalena Krupa, mgr Tomasz Kołodziejczyk - marzec 2016

KONFERENCJA JUBILEUSZOWA

„PPP - Pokolenie, Problemy, Psychoterapia z perspektywy Krakowskiego Ośrodka Terapii po 25 latach działalności” - kwiecień 2016 r.

 

następny: Projekcje Filmowe 1.XII.2015

poprzedni: Plakat Jubileuszowy

« Wróć do kategorii

Styczniowa projekcja filmowa "Powrót"

18 stycznia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia  (piątek) w "Krakowskim Ośrodku Terapii" przy ulicy Helclów 23a (w sali na poddaszu) o godzinie 20.00.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl

Portal "Nasze Szkoły" - polecamy nauczycielom i rodziców

26 października 2017

Zachęcamy do korzystania z portalu Nasze Szkoły. Znajdą na nim Państwo wszelkie przydatne informacje na temat szkół z terenu Miasta Krakowa.

 

 

Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.

21 listopada 2017

 Zaproszenie na konferencję „Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.” w dniu11 grudnia 2017 r.