012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » 25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

JUBILEUSZ 25 LECIA

Zapraszamy Państwa do wymiany myśli i doświadczeń na temat psychoterapii w oświacie. Chcemy podzielić się refleksjami dotyczącymi zmian społecznych i indywidualnych jakie zaszły w edukacji, rodzinach i codziennym życiu. Zachęcamy także do wspólnej zabawy i emocjonujących inspiracji.

Nasze inicjatywy:

PROJEKCJE FILMOWE - od paździrnika 2015

Cykl seansów realizowanych w krakowskich kinach. Filmy inspirowane dylematami współczesnego człowieka, kultury, w której żyje i relacji, jakie tworzy z innymi.Każdy seans połączony jest z dyskusją moderowaną przez psychoterapeutę KOT i filmoznawcę. Dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, studentów, osoby szkolące się, zainteresowane tematyką psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin.

WARSZTATY - od 2016 r.

Tematyka warsztatów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, inspirowana aktualnymi badaniami i wiedzą teoretyczną z zakresu psychologii i psychopatologii. Zajęcia prowadzone w małych grupach przez psychoterapeutów KOT:

  • „Style przywiązania w pracy z dziećmi” – styczeń 2016, mgr Sylwia Zaremba

  • „Zabawa w terapii grupowej 11 i 12-latków naprzykładzie autorskiego programu Kraina” – luty 2016, mgr Beata Kicińska, mgr Karolina Krzątała-Klemiato 

  • "Psychodrama w szkole" - mgr Magdalena Krupa, mgr Tomasz Kołodziejczyk - marzec 2016

KONFERENCJA JUBILEUSZOWA

„PPP - Pokolenie, Problemy, Psychoterapia z perspektywy Krakowskiego Ośrodka Terapii po 25 latach działalności” - kwiecień 2016 r.

 

następny: Projekcje Filmowe 1.XII.2015

poprzedni: Plakat Jubileuszowy

« Wróć do kategorii

Projekcja filmowa "Niemiłość" - zapraszamy!

19 kwietnia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) w KinoKawiarni "Kika" przy ulicy Krasickiego 18. Zapraszamy!

Wspomaganie rozwoju szkół w r.szk. 2018/2019

11 kwietnia 2018

Zapraszamy do współpracy w zakresie wspomagania, które obejmuje wsparcie w rozwiązywaniu trudności, problemów oraz w zwiększeniu kompetencji nauczycieli i podniesienia jakości pracy przedszkola/szkoły/placówki. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie w zakładce WSPOMAGANIE

"Kot w tarapatach" - zapraszamy klasy I do udziału w kociej akcji profilaktycznej!

12 lutego 2018

Celem Akcji jest przybliżenie dzieciom idei terapii i korzystania z pomocy psychologicznej, kiedy mają różne trudności i zmartwienia. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca 2018.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl