012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Grupa psychoterapeutyczna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Grupa psychoterapeutyczna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Grupa psychoterapeutyczna jest okazją, aby doświadczyć siebie w kontakcie zarówno ze specjalistami jak i grupą osób w podobnym wieku. Daje możliwość przyjrzenia się swojemu zachowaniu, myślom i uczuciom, które pojawiają się w obecności innych. Pozwala w bezpiecznym środowisku doświadczyć specyfiki relacji, przepracować trudności w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej, poddać leczeniu indywidualne problemy i zaburzenia. Jest przestrzenią do doświadczenia nowych sposobów zachowania a także przyjrzenia się sobie z innej perspektywy.

Grupowy proces terapeutyczny opisywany i prowadzony jest w rozumieniu psychodynamicznym. Rozpoczęcie go poprzedzają spotkania kwalifikacyjne z pacjentami. Wstępna diagnoza pozwala psychoterapeucie dokonać oceny, czy terapia grupowa będzie w aktualnej sytuacji najlepszą formą leczenia dla pacjenta. Grupa ma charakter zamknięty, wiec w przypadku rozpoczęcia procesu nowe osoby nie będą kwalifikowane. Psychoterapeuci prowadzący grupę przez cały okres trwania struktury superwizują swoją pracę terapeutyczną.

Psychoterapeuci:
mgr Jakub Droń, mgr Sylwia Zaremba

Kontakt z ośrodkiem: (12) 422 18 58

 

 

następny: Oferta Ośrodka 2015/2016

poprzedni: Godziny otwarcia ośrodka w czasie wakacyjnym lipiec-sierpień 2015

« Wróć do kategorii

Rusza rekrutacja do Szkoły Budowania Bezpieczeństwa 18/19

14 lipca 2018

Do 15 września 2018 r. potrwa rekrutacja do 96 - godzinnego, intensywnego programu rozwojowego dla pracowników szkół. Zajęcia prowadzone są w ramach Centrum TAMA w KOT. Zapraszamy do udziału!

Rusza rekrutacja do Szkoły Budowania Bezpieczeństwa 18/19

14 lipca 2018

Do 15 września potrwa rekrutacja do 96h, intensywnego programu rozwojowego dla pracowników szkół i przedszkoli. Zajęcia prowadzone są w ramach Centrum TAMA w KOT. Serdecznie zapraszamy!

Konferencja Nauczyciel- rodzicem, rodzic-nauczycielem.

10 lipca 2018

Niezwykła konferncja i bardzo piękne podziekowanie dla Pani Dyrektor Barbary Woszczyny!

Wakacyjne godziny pracy Ośrodka

01 lipca 2018

Przez okres wakacyjny zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 8.00 - 15.00.

Życzymy udanych wakacji!