012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Grupa psychoterapeutyczna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Grupa psychoterapeutyczna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Grupa psychoterapeutyczna jest okazją, aby doświadczyć siebie w kontakcie zarówno ze specjalistami jak i grupą osób w podobnym wieku. Daje możliwość przyjrzenia się swojemu zachowaniu, myślom i uczuciom, które pojawiają się w obecności innych. Pozwala w bezpiecznym środowisku doświadczyć specyfiki relacji, przepracować trudności w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej, poddać leczeniu indywidualne problemy i zaburzenia. Jest przestrzenią do doświadczenia nowych sposobów zachowania a także przyjrzenia się sobie z innej perspektywy.

Grupowy proces terapeutyczny opisywany i prowadzony jest w rozumieniu psychodynamicznym. Rozpoczęcie go poprzedzają spotkania kwalifikacyjne z pacjentami. Wstępna diagnoza pozwala psychoterapeucie dokonać oceny, czy terapia grupowa będzie w aktualnej sytuacji najlepszą formą leczenia dla pacjenta. Grupa ma charakter zamknięty, wiec w przypadku rozpoczęcia procesu nowe osoby nie będą kwalifikowane. Psychoterapeuci prowadzący grupę przez cały okres trwania struktury superwizują swoją pracę terapeutyczną.

Psychoterapeuci:
mgr Jakub Droń, mgr Sylwia Zaremba

Kontakt z ośrodkiem: (12) 422 18 58

 

 

następny: Oferta Ośrodka 2015/2016

poprzedni: Godziny otwarcia ośrodka w czasie wakacyjnym lipiec-sierpień 2015

« Wróć do kategorii

Styczniowa projekcja filmowa "Powrót"

18 stycznia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia  (piątek) w "Krakowskim Ośrodku Terapii" przy ulicy Helclów 23a (w sali na poddaszu) o godzinie 20.00.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl

Portal "Nasze Szkoły" - polecamy nauczycielom i rodziców

26 października 2017

Zachęcamy do korzystania z portalu Nasze Szkoły. Znajdą na nim Państwo wszelkie przydatne informacje na temat szkół z terenu Miasta Krakowa.

 

 

Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.

21 listopada 2017

 Zaproszenie na konferencję „Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.” w dniu11 grudnia 2017 r.