012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Konferencja Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Konferencja Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Szanowni Państwo,
Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowski Ośrodek Terapii serdecznie zapraszają dyrektorów i nauczycieli z Gminy Miejskiej Kraków do udziału w konferencji                                                                   pt. Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości, która odbędzie się 03.12.2018 r. g. 11.00-15.00 w Urzędzie Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych 3-4 w sali plenarnej im. Stanisława Wyspiańskiego.
Konferencja adresowana jest do nauczycieli humanistów i wychowawców z krakowskich szkół. Konferencja ma charakter naukowy i połączona będzie z panelem dyskusyjnym.
Celem konferencji jest podjęcie naukowego dyskursu na temat obywatelskości na przestrzeni 100 lat ze szczególnym uwzględnieniem czasów współczesnych, roli szkoły/nauczyciela i rodziny w edukacji historycznej, w stworzeniu sprzyjających warunków do kreatywnej, odpowiedzialnej edukacji nawiązującej do tradycji kulturowych i narodowych. Sprzyjającej kształtowaniu postaw młodego pokolenia.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja została sfinansowana przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w ramach wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków.
Zgłoszenia udziału w konferencji należy kierować tylko w wersji elektronicznej do dnia 01.12.2018 r. na wskazane poniżej adresy:

joanna.markielowska@gmail.com (dzielnica Podgórze i Śródmieście)
spwppp.rekrutacja@gmail.com (dzielnica Nowa Huta i Krowodrza)
Osobą do kontaktu jest p. Renata Flis, doradca metodyczny renfli58@gmail.com

Program XI 2018.pdf

Dyrektor SPWPPP Ewa Pohorecka
Dyrektor SPPPDDZNE Małgorzata Nieowdowska
Dyrektor SPPP KOT Małgorzata Czaczuń
Doradca metodyczny Renata Flis

 

następny: Warsztaty taneczno-muzyczne " Zimowe nutki"

poprzedni: KONFERENCJA 13.12.2018 "PSYCHOTERAPIA CHODZI RÓŻNYMI ŚCIEŻKAMI. ŚCIEŻKA PIERWSZA PRZYWIĄZANIE"

« Wróć do kategorii

Projekcja filmowa

21 stycznia 2019

Szanowni Państwo,
zapraszamy na projekcję filmową oraz wymianę myśli i emocji po seansie. 
Spotkanie odbędzie się 30 stycznia  (środa) o godzinie 20:00  Wstęp wolny.

Warsztaty taneczno-muzyczne " Zimowe nutki"

27 listopada 2018

Warsztaty taneczno-muzyczne "Zimowe nutki"

Konferencja Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości.

27 listopada 2018

Szanowni Państwo,
Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowski Ośrodek Terapii serdecznie zapraszają dyrektorów i nauczycieli z Gminy Miejskiej Kraków do udziału w konferencji pt. Najważniejszy urząd w demokracji to obywatel. W setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Oferta TAMY

22 listopada 2018