012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Plakat Jubileuszowy

Plakat Jubileuszowy

Plakat jubileuszowy KOT „Rozwój myśli i praktyki psychoterapeutycznej w oświacie na przykładzie 25 lat istnienia Krakowskiego Ośrodka Terapii", zaprezentowany na konferencji organizowanej przez Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, we współpracy z Sekcją Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcją Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Katedrą Psychiatrii UJ CM, znaną w środowisku terapeutów jako „Trójkonferencja”. Konferencja odbyła się w dniach 16 – 18 października 2015 r. w Krakowie. Tytuł konferencji: „Między dobrem pacjenta, dobrem terapeuty a dobrem systemu: dylematy etyczne w psychoterapii”.

Nazwa

Opis

 

następny: 25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

poprzedni: Oferta Ośrodka 2015/2016

« Wróć do kategorii

Projekcja filmowa "Niemiłość" - zapraszamy!

19 kwietnia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) w KinoKawiarni "Kika" przy ulicy Krasickiego 18. Zapraszamy!

Wspomaganie rozwoju szkół w r.szk. 2018/2019

11 kwietnia 2018

Zapraszamy do współpracy w zakresie wspomagania, które obejmuje wsparcie w rozwiązywaniu trudności, problemów oraz w zwiększeniu kompetencji nauczycieli i podniesienia jakości pracy przedszkola/szkoły/placówki. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie w zakładce WSPOMAGANIE

"Kot w tarapatach" - zapraszamy klasy I do udziału w kociej akcji profilaktycznej!

12 lutego 2018

Celem Akcji jest przybliżenie dzieciom idei terapii i korzystania z pomocy psychologicznej, kiedy mają różne trudności i zmartwienia. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca 2018.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl