012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Projekcje filmowe w KOT

Projekcje filmowe w KOT

Szanowni Państwo!

Z okazji jubileuszu 25 lat istnienia Krakowskiego Ośrodka Terapii serdecznie zapraszamy do kina Agrafka na projekcje filmowe wraz z dyskusją moderowaną przez psychoterapeutę KOT oraz filmoznawcę. Spotkania przeznaczone są dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, studentów oraz osoby szkolące się zainteresowane tematyką psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin. Planujemy zrealizować cykl kilku seansów w roku jubileuszowym 2015/2016. Pragniemy aby wybrane przez nas filmy były inspiracją do dyskusji na temat dylematów i kryzysów rozwojowych, miejsca psychoterapii we współczesnym świecie, zmian społecznych i indywidualnych, które obserwujemy pracując od ćwierć wieku z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Celem naszego projektu jest integracja środowiska, rozwój myśli psychoterapeutycznej oraz wymiana doświadczeń.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 października w kinie Agrafka – Kraków, ul. Krowoderska 8 o godzinie 19.45. Będziemy oglądać i omawiać film „Intruz”. Rozmowa będzie moderowana przez psychoterapeutkę Ewę Jędrzejczyk – Wawryk oraz filmoznawcę Bolesława Racięskiego. Bilety do nabycia w kinie, w promocyjnej cenie 11 zł, po podaniu hasła: „Sto lat dla KOTa!” 

 

następny: Plakat Jubileuszowy

poprzedni: Grupa psychoterapeutyczna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

« Wróć do kategorii

Projekcja filmowa "Niemiłość" - zapraszamy!

19 kwietnia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) w KinoKawiarni "Kika" przy ulicy Krasickiego 18. Zapraszamy!

Wspomaganie rozwoju szkół w r.szk. 2018/2019

11 kwietnia 2018

Zapraszamy do współpracy w zakresie wspomagania, które obejmuje wsparcie w rozwiązywaniu trudności, problemów oraz w zwiększeniu kompetencji nauczycieli i podniesienia jakości pracy przedszkola/szkoły/placówki. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie w zakładce WSPOMAGANIE

"Kot w tarapatach" - zapraszamy klasy I do udziału w kociej akcji profilaktycznej!

12 lutego 2018

Celem Akcji jest przybliżenie dzieciom idei terapii i korzystania z pomocy psychologicznej, kiedy mają różne trudności i zmartwienia. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca 2018.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl