012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Projekcje filmowe w KOT

Projekcje filmowe w KOT

Szanowni Państwo!

Z okazji jubileuszu 25 lat istnienia Krakowskiego Ośrodka Terapii serdecznie zapraszamy do kina Agrafka na projekcje filmowe wraz z dyskusją moderowaną przez psychoterapeutę KOT oraz filmoznawcę. Spotkania przeznaczone są dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, studentów oraz osoby szkolące się zainteresowane tematyką psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin. Planujemy zrealizować cykl kilku seansów w roku jubileuszowym 2015/2016. Pragniemy aby wybrane przez nas filmy były inspiracją do dyskusji na temat dylematów i kryzysów rozwojowych, miejsca psychoterapii we współczesnym świecie, zmian społecznych i indywidualnych, które obserwujemy pracując od ćwierć wieku z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Celem naszego projektu jest integracja środowiska, rozwój myśli psychoterapeutycznej oraz wymiana doświadczeń.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 października w kinie Agrafka – Kraków, ul. Krowoderska 8 o godzinie 19.45. Będziemy oglądać i omawiać film „Intruz”. Rozmowa będzie moderowana przez psychoterapeutkę Ewę Jędrzejczyk – Wawryk oraz filmoznawcę Bolesława Racięskiego. Bilety do nabycia w kinie, w promocyjnej cenie 11 zł, po podaniu hasła: „Sto lat dla KOTa!” 

 

następny: Plakat Jubileuszowy

poprzedni: Grupa psychoterapeutyczna dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

« Wróć do kategorii

Styczniowa projekcja filmowa "Powrót"

18 stycznia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia  (piątek) w "Krakowskim Ośrodku Terapii" przy ulicy Helclów 23a (w sali na poddaszu) o godzinie 20.00.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl

Portal "Nasze Szkoły" - polecamy nauczycielom i rodziców

26 października 2017

Zachęcamy do korzystania z portalu Nasze Szkoły. Znajdą na nim Państwo wszelkie przydatne informacje na temat szkół z terenu Miasta Krakowa.

 

 

Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.

21 listopada 2017

 Zaproszenie na konferencję „Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.” w dniu11 grudnia 2017 r.