012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Wakacje!

Wakacje!

    Szanowni Państwo!

    Składamy Państwu serdeczne podziękowania za kolejny już rok wspólpracy i sieciowania. To był dobry i ciekawy rok – wiele osiągnęliśmy, jako Nauczyciele i Wychowawcy- odnosiliśmy sukcesy indywidualne i zespołowe, osobiste i zawodowe. Po raz drugi w miesięczniku "Dyrektor Szkoły" (nr 2015/8 i 2017/6) ukazał się  artykuł, o efektach pracy naszych sieci współpracy.

   Niejednokrotnie owocowało to sukcesem naszych szkół, ich Uczniów, ale i Rodziców. Zaangażowanie Państwa w wymianę doświadczeń zasługuje na szczególne wyróżnienie. To ogromna przyjemność móc współpracować z Nauczycielami, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i umieją dzielić się swoją wiedzą i wypracowanym doświadczeniem.
   Nauczycielami, którzy poprzez wspólną naukę i wymianę doświadczeń, we wspólnych staraniach o udoskonalenie swojego warsztatu pracy, poszukiwaniu metod i skuteczności pracy z uczniem i współpracy z rodzicami, wpływali na atrakcyjność szkolnych przedsięwzięć edukacyjnych.
   Jesteśmy przekonani, że Panśtwa udział we wspomaganiu problemowym oraz w sieci współpracy i samokształcenia przyniesie korzyści dla wszystkich odbiorców tej formy doskonalenia – Uczniów, ich Rodziców oraz pozostałych Nauczycieli w Państwa szkole.

   Za tę wspólną pracę i uczenie się, zaufanie i życzliwość dziękujemy wszystkim Państwu z całego serca. To wielki zaszczyt móc współpracować z tak wspaniałymi Nauczycielami i Pedagogami.

Życzymy Państwu udanego, wakacyjnego odpoczynku i wielu wspaniałych wrażeń!.
Zapraszamy również do kontynuowania współpracy z naszą Pradnią juz od września.

  • Dyrektor SPPP KOT - Barbara Woszczyna
  • Organizator Rozwoju Szkół - Izabela Kaznowska
  •  Koordynatorzy sieci- Alicja Sikora i Agnieszka Larysz-Ligęza

 

 

następny: Konferencja "Raz, dwa, trzy...programujesz Ty"

poprzedni: Wspomaganie szkół i placówek oświatowych 2017.

« Wróć do kategorii

Projekcja filmowa "Niemiłość" - zapraszamy!

19 kwietnia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) w KinoKawiarni "Kika" przy ulicy Krasickiego 18. Zapraszamy!

Wspomaganie rozwoju szkół w r.szk. 2018/2019

11 kwietnia 2018

Zapraszamy do współpracy w zakresie wspomagania, które obejmuje wsparcie w rozwiązywaniu trudności, problemów oraz w zwiększeniu kompetencji nauczycieli i podniesienia jakości pracy przedszkola/szkoły/placówki. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie w zakładce WSPOMAGANIE

"Kot w tarapatach" - zapraszamy klasy I do udziału w kociej akcji profilaktycznej!

12 lutego 2018

Celem Akcji jest przybliżenie dzieciom idei terapii i korzystania z pomocy psychologicznej, kiedy mają różne trudności i zmartwienia. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca 2018.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl