012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Wakacje!

Wakacje!

    Szanowni Państwo!

    Składamy Państwu serdeczne podziękowania za kolejny już rok wspólpracy i sieciowania. To był dobry i ciekawy rok – wiele osiągnęliśmy, jako Nauczyciele i Wychowawcy- odnosiliśmy sukcesy indywidualne i zespołowe, osobiste i zawodowe. Po raz drugi w miesięczniku "Dyrektor Szkoły" (nr 2015/8 i 2017/6) ukazał się  artykuł, o efektach pracy naszych sieci współpracy.

   Niejednokrotnie owocowało to sukcesem naszych szkół, ich Uczniów, ale i Rodziców. Zaangażowanie Państwa w wymianę doświadczeń zasługuje na szczególne wyróżnienie. To ogromna przyjemność móc współpracować z Nauczycielami, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i umieją dzielić się swoją wiedzą i wypracowanym doświadczeniem.
   Nauczycielami, którzy poprzez wspólną naukę i wymianę doświadczeń, we wspólnych staraniach o udoskonalenie swojego warsztatu pracy, poszukiwaniu metod i skuteczności pracy z uczniem i współpracy z rodzicami, wpływali na atrakcyjność szkolnych przedsięwzięć edukacyjnych.
   Jesteśmy przekonani, że Panśtwa udział we wspomaganiu problemowym oraz w sieci współpracy i samokształcenia przyniesie korzyści dla wszystkich odbiorców tej formy doskonalenia – Uczniów, ich Rodziców oraz pozostałych Nauczycieli w Państwa szkole.

   Za tę wspólną pracę i uczenie się, zaufanie i życzliwość dziękujemy wszystkim Państwu z całego serca. To wielki zaszczyt móc współpracować z tak wspaniałymi Nauczycielami i Pedagogami.

Życzymy Państwu udanego, wakacyjnego odpoczynku i wielu wspaniałych wrażeń!.
Zapraszamy również do kontynuowania współpracy z naszą Pradnią juz od września.

  • Dyrektor SPPP KOT - Barbara Woszczyna
  • Organizator Rozwoju Szkół - Izabela Kaznowska
  •  Koordynatorzy sieci- Alicja Sikora i Agnieszka Larysz-Ligęza

 

 

następny: Konferencja "Raz, dwa, trzy...programujesz Ty"

poprzedni: Wspomaganie szkół i placówek oświatowych 2017.

« Wróć do kategorii

Styczniowa projekcja filmowa "Powrót"

18 stycznia 2018

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia  (piątek) w "Krakowskim Ośrodku Terapii" przy ulicy Helclów 23a (w sali na poddaszu) o godzinie 20.00.

Sprawdź jakość powietrza!

05 grudnia 2017

Zapraszamy do monitorowania jakości powietrza na stronie:

monitoring.krakow.pios.gov.pl

Portal "Nasze Szkoły" - polecamy nauczycielom i rodziców

26 października 2017

Zachęcamy do korzystania z portalu Nasze Szkoły. Znajdą na nim Państwo wszelkie przydatne informacje na temat szkół z terenu Miasta Krakowa.

 

 

Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.

21 listopada 2017

 Zaproszenie na konferencję „Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji.” w dniu11 grudnia 2017 r.