012 422 18 58
Gdzie jesteś: Strona główna » Dla specjalistów » 25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

25-lecie Krakowskiego Ośrodka Terapii

JUBILEUSZ 25 LECIA

Zapraszamy Państwa do wymiany myśli i doświadczeń na temat psychoterapii w oświacie. Chcemy podzielić się refleksjami dotyczącymi zmian społecznych i indywidualnych jakie zaszły w edukacji, rodzinach i codziennym życiu. Zachęcamy także do wspólnej zabawy i emocjonujących inspiracji.

Nasze inicjatywy:

PROJEKCJE FILMOWE - od paździrnika 2015

Cykl seansów realizowanych w krakowskich kinach. Filmy inspirowane dylematami współczesnego człowieka, kultury, w której żyje i relacji, jakie tworzy z innymi.Każdy seans połączony jest z dyskusją moderowaną przez psychoterapeutę KOT i filmoznawcę. Dla psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, studentów, osoby szkolące się, zainteresowane tematyką psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin.

WARSZTATY - od 2016 r.

Tematyka warsztatów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, inspirowana aktualnymi badaniami i wiedzą teoretyczną z zakresu psychologii i psychopatologii. Zajęcia prowadzone w małych grupach przez psychoterapeutów KOT:

  • „Style przywiązania w pracy z dziećmi” – styczeń 2016, mgr Sylwia Zaremba

  • „Zabawa w terapii grupowej 11 i 12-latków naprzykładzie autorskiego programu Kraina” – luty 2016, mgr Beata Kicińska, mgr Karolina Krzątała-Klemiato 

  • "Psychodrama w szkole" - mgr Magdalena Krupa, mgr Tomasz Kołodziejczyk - marzec 2016

KONFERENCJA JUBILEUSZOWA

„PPP - Pokolenie, Problemy, Psychoterapia z perspektywy Krakowskiego Ośrodka Terapii po 25 latach działalności” - kwiecień 2016 r.

 

następny: Projekcje Filmowe 1.XII.2015

poprzedni: Plakat Jubileuszowy

« Wróć do kategorii